Privātuma politika

Laipni lūdzam mūsu arhitektūras studijas vietnē. Mūsu studijā mēs augstu vērtējam jūsu privātumu un esam apņēmušies to aizsargāt. Šajā konfidencialitātes politikā ir izklāstīts, kāda veida informāciju mēs apkopojam, kā mēs to izmantojam un kā mēs to nodrošinām.

INFORMĀCIJAS VĀKŠANA
Mēs savā tīmekļa vietnē neievācam nekādu personisku informāciju, jo mums nav nekādu veidlapu vai citu mehānismu šādu datu vākšanai. Tomēr mēs varam apkopot nepersonisku informāciju par vietnes trafiku, piemēram, apmeklētāju skaitu un apmeklētajām lapām.

DATU DROŠĪBA
Mēs nopietni uztveram datu drošību un esam ieviesuši atbilstošus tehniskos un organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu jebkādu mūsu apkopoto informāciju. Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka neviena pārraides metode internetā vai elektroniskā uzglabāšana nav pilnībā droša.

TREŠO PUŠU VIETNES
Mūsu vietnē var būt saites uz trešo pušu vietnēm. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs neesam atbildīgi par šo vietņu privātuma praksi. Mēs iesakām pārskatīt visu apmeklēto trešo pušu vietņu konfidencialitātes politikas.

SĪKDATNES
Mūsu vietne var izmantot sīkfailus, lai uzlabotu jūsu lietotāja pieredzi. Sīkfaili ir nelieli faili, kas tiek saglabāti jūsu ierīcē, lai palīdzētu mums uzlabot mūsu vietni. Jūs varat kontrolēt sīkdatņu izmantošanu tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos.

IZMAIŅAS ŠAJĀ PRIVĀTUMA POLITIKĀ
Mēs paturam tiesības jebkurā laikā atjaunināt šo privātuma politiku. Mēs jūs informēsim par jebkurām izmaiņām, šajā lapā ievietojot jauno privātuma politiku.

SAZINIES AR MUMS
Ja jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības par mūsu privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot vilnis@aplussh.lv.Lietošanas noteikumiIzmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat ievērot šādus noteikumus un nosacījumus:

-Viss saturs šajā tīmekļa vietnē ir A+Sh īpašums, un to aizsargā autortiesību likumi.
-Jūs nedrīkstat reproducēt, modificēt vai izplatīt jebkādu saturu šajā vietnē bez mūsu rakstiskas atļaujas.
-Mēs negarantējam mūsu tīmekļa vietnē esošās informācijas precizitāti vai pilnīgumu un neesam atbildīgi par jebkādiem bojājumiem vai zaudējumiem, kas var rasties, izmantojot mūsu vietni vai paļaujoties uz mūsu vietnē sniegto informāciju.