BIM

BIM Ēkas informācijas 3D modelēšana, kas nodrošina sadarbību starp visām ieinteresētajām pusēm, uzlabo efektivitāti un samazina kļūdas būvniecības laikā. Tas ļauj mums veikt visas nepieciešamās izmaiņas pirms būvniecības uzsākšanas, ietaupot laiku un naudu un nodrošinot, ka mūsu klienti ir pilnībā apmierināti ar galaproduktu.

Komerciālais dizains

Mūsu komandai ir pieredze komerciālo telpu, tostarp mazumtirdzniecības, biroja un viesmīlības telpu, projektēšanā. Mūsu dizainā par prioritāti piešķiram ilgtspējību un cieši sadarbojamies ar klientiem, lai radītu neaizmirstamu pieredzi klientiem un klientiem.

Projektu vadība

Mēs sniedzam visaptverošus projektu vadības pakalpojumus, lai nodrošinātu, ka mūsu projekti tiek pabeigti laikā, budžeta ietvaros un atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem. Mēs izmantojam uz sadarbību vērstu pieeju, cieši sadarbojoties ar saviem klientiem un projekta ieinteresētajām pusēm, lai nodrošinātu visu mērķu sasniegšanu.

Dzīvojamo māju dizains

Mūsu komanda specializējas ērtu un ilgtspējīgu dzīvojamo telpu projektēšanā, tostarp vienas ģimenes māju, daudzdzīvokļu ēku un jaukta lietojuma ēku projektēšanā. Mēs cieši sadarbojamies ar klientiem, lai izveidotu pielāgotus dizainus, kas atspoguļo viņu dzīvesveidu un vēlmes.

Interjera dizains

Mūsu pieredze interjera dizainā ļauj mums izveidot telpas, kas ir gan funkcionālas, gan estētiski pievilcīgas. Mēs koncentrējamies uz tādu dizainu radīšanu, kas atspoguļo klienta zīmolu, vērtības un stilu, vienlaikus nodrošinot telpas efektīvu un ērtu.

Ražošanas ēkas

Mums ir pieredze ražošanas ēku projektēšanā dažādām nozarēm, tostarp pārtikas un dzērienu, automobiļu un elektronikas nozarēm. Mūsu uzmanības centrā ir elastīgu un energoefektīvu iekārtu izveide, kas var pielāgoties mainīgajām biznesa vajadzībām.